Úvodní stránka » Rekreace-Pálava

POZOR!!!

PŘICHYSTALI JSME PRO VÁS NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ REKREAČNÍ DOMEK V RUSTIKÁLNÍM STYLU VIZ FOTOGALERIE-APARTMÁN 2

Víno, ženy, zpěv?
nebo
Relax, výlety, rodina?


Je jen na vás jak strávíte vaši dovolenou na Moravě pod Pálavskými vrchy. Tato atraktivní oblast nabízí nejen výborné víno z místních sklepů a sklípků, ale i bohaté přírodní krásy a vyjímečné architektonické skvosty. Zažijte s rodinou či přáteli tyto nevšední zážitky, poznejte kulturu jižní Moravy a hlavně prožijte nezapomenutelnou dovolenou.

Nabízíme vám ubytování pod pálavským sluncem“ v malebné vesničce Ivaň, která má veškeré potřebné prostředky pro klidnou dovolenou. Dva denně otevřené obchody, dvě restaurace a také frekventovanou autobusovou zastávkou. Obcí též prochází cyklostezky a vinné stezky. Velkým lákadlem je Aqualand Moravia a přilehlé Novomlýnké nádrže, které jsou pouhé 4 km od objektu.


Apartmán 1

Rekreační dům se nachází v klidné ulici blízko centra obce Ivaň. Jedná se o malebnou vesničku poblíž atraktivní oblasti Pálava nedaleko Novomlýnských nádrží. Nabízíme nově postavený stylový domek. Objekt se skládá z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, 3 ložnic, 2x wc a koupelna. Součástí je také terasa, dvorek s posezením, grilem a vinný sklípek.

Max. ubytovací kapacita 14 osob

Apartmán 2

Nově zrekonstruovaný rekreační domek v rustikálním stylu. Nachází se jen několik metrů od apartmánu č. 1.Rovněž je plně vybaven. Dům je volně rozdělen na dva trakty, možno kombinovat počet místností nebo pronajmout jako celek. V přízemí se nachází 2 obývací pokoje, 2 kuchyňské kouty, 2 koupelny a toalety, ložnice a dvorek. V podkroví jsou 3 ložnice.

Max. ubytovací kapacita 17 osob

 

Kde nás najdete?


Kontakt

Libor Gorčák
Ivaň 294
775304615